Skip to main content

הגדלת פין – לקנות SizeGenetics

הגדלת פין

אנשים רבים הרואים טיפולים להגדלת פין יש פין בגודל רגיל, דבר המצביע על כך שהם בגודל כראוי לסקס כמו גם מתן שתן. ספקים להכריז מוצרים, כוללים טאבלטים, קרמים, כמו גם תקני מתיחה, יכול לשפר את גודל פין. יש אנשים גם לשקול ניתוח.

ראשית, גברים צריכים להכיר שהמפתח להגדלת גודל הפין טמון זרימת הדם. את הדחיפה של זרימת מכת דרך הפין עשויה לסייע לגברים להגיע פין גדול יותר. מסיבה זו, גברים מוזמנים לקבל כמה פריטי שיפור פין גבריים שיכול לסייע בגיוס זרימת דם כשהם מתכננים לשפר הפין שלהם.

תאר לעצמכם איך בדיוק אתה גרוע בהחלט באמת תרגיש אם איבר המין שלך הוא בקרוב גם מינית מושך? להיות אחד של הנושא של הגברים הנפוצים ביותר, הגדלת פין יכולה להיות מטופלים ביעילות. באופן מעשי רבים בחורים בספק לגבי הגדלת גודל הפין שלהם! כמו כן, הם מצהירים להיות מובטחים אם הגדלת פין יכולה להיות מושגת בהצלחה?

שיטות פין הגדלה רבות להלן:

 • כלי גרירה : הגאדג’טים גריפ שואפים להעלות את גודל הפין על ידי הרחבת תאי הפין. אדם ממקם משקל או מסגרת הארכה זעירה על הפין הרפוי כדי להאריך אותו בעדינות. על פי עדות קלינית מ 2010, מרחיבי פין הם השיטו ראיות מבוססות רק לתוספות, וגם התוצאות לא יכולות להיות תקניות כדי פין טיפול כירורגים.
 • הגאדג’טים אבק : מכשיר ואקום מורכב צינור שמתאים על הפין. שאיבה החוצה אוויר מפתחת ואקום פוצע לתוך הפין, גורם לו להתנפח. אנשים בדרך כלל להשתמש בהתקנים שואבים אבק להתמודד עם בעיות זיקפה, או אין אונות. אין הוכחה מדעית חזקה עולה כי הם יכולים להעלות ממד פין.
 • גלולות וכן קרמים : גלולות שונות רבות כמו גם קרמים מבטיחים לשפר גודל הפין. לעתים קרובות הם נוטים להיות מורכבים של ויטמינים שונים, מינרלים, צמחי מרפא, או הורמונים. אין הוכחות קליניות מוצקות שכל יכול להשפיע על גודל הפין.
 • פין ניתוח : ישנם שני סוגים עיקריים של ניתוחים שיפור הפין. הגדלת פין כוללת יציקת תאי שומן לתוך הפין. המטרה היא לשפר את היקפו, או גודל, יחד עם גודל, במקרים מסוימים. ההליך גורר איומים. השפעות שליליות עלולות להכיל נפיחות ועיוות של הפין. אם תופעת לוואי היא קיצונית, הפין עלול להזעיק חיסול. טכניקה נוספת של שיפור פין כרוך השתלת תאי שומן ממקום אחר בגוף אל הפין. זה הרבה פחות פולשניות והוא יכול לכלול בממוצע 2.39– 2.65 ס”מ אחרי עשר חודש.

מה גודל האם הפין הממוצע?

בכתב העת של מחקר אורולוגיה, החוקרים מצאו הבאים בקרב קבוצה של 80 גברים:

 • ממד פין רגיל 8.8 סנטימטר (3.5 אינץ ‘), כאשר רפוי
 • גודל פין ממוצע של 12.9 סנטימטר (5.1 אינץ ‘), כאשר זקופים

המחקר גם ממוקם שהממד של הפין הזקוף של בחור לא היה קשור לגודל הפין הרפוי שלו. משמעות הדבר היא כי גברים הפין שלהם הם באורכים שונים כאשר רפוי אולי בצורה דומה הפין זקוף בגודל. הייתה גם שום שותפות בין הגילים של הגברים וגם בגדלי הפין שלהם.

חיפושיו עבור על כמה לגודל הפין יכול “לגדול” – אם אתה “מקלחת” או “מגדל” – נתמך עוד יותר על ידי מחקר של 200 גברים טורקיים, שבה “גודל רפוי היה חשיבות קטנה בהקמת אורך פין זקוף.”

המחקר כדי לקבוע את גודל פין ממוצע מורכב מחקר שפורסם בחודש ינואר 2014, לקח מבט מעל 1600 גברים אמריקאים, למרות שזה לא לקח מדידות פיסיות עצמאיות.

במקום זאת, המחקר תלוי ממדים החבר’ה של עצמו בגודל פין. הרשומים יכול להיחשב כ אמינים למדי, בכל זאת, כי הזכרים היו להיות קונדומים מוצעים להתאים מדידות דיווח העצמית שלהם, המציין כי כל סוג של חוסר דיוק בוודאי גרם מניעת הלמו.

מחקר זה הממוקם בממד הפין הרגיל להיות כדלקמן:

 • מימד ממוצע פין זקוף הוא 14.2 ס”מ (5.6 אינץ ‘).
 • היקף ממוצע של הפין הזקוף הוא 12.2 ס”מ (4.8 אינץ ‘).

לדברי מדעני ממדי הפין זקוף דיווח העצמי תאמו searchings עבור מתוך מחקרים שונים אחרים. מחקרם הוסיף מחפש כי הממדים הספציפיים של זקפה יכולים להיות מושפעים מהמצב של קבלת מגורה, כגון האם מנצל בחור גירוי ביד.

SizeGenetics – ההימור הטוב ביותר עבור הגדלת פין

שיפור הפין הוא משהו שמקבל רוב הגברים המעוניינים, בכל זאת מעט מאוד מהם מוכנים לדון אותו ביושר. החרדה של שלועגים שומרת גברים כמה רחוק את השיחה כפי מה הן הטכניקות הטובות ביותר לשימוש עבור הגדלת הפין.

ברקע של תרחיש זה דבקות לכתוב את מטרות לדון חששות על הגדלת פין באמצעות אחת מהשיטות המשמעותיות ביותר בשוק. אחד מהשימושים נורמלי SizeGenetics יש בעצם הראו תוצאות פנטסטיות כמעט 80% מהגברים כי ניסו את המוצר.

SizeGenetics הוא כלי כי הוא מנוצל כדי לסייע להאריך את הממד של איבר המין של גבר. כאשר ה- FDA החלטה לקבל סוג זה של המוצר יוצע בשוק, SizeGenetics הוא רק אחד מאלה באמת הראשונים לקבל סיבות approved– ולצמיתות.

בנוסף להרחבת מימד הפין שלך, המכשיר הזה הוא גם פופולרי לשימוש עבור תנאים כגון מחלה של Peyronie (תסמונת הפין מכופף) ואת הפרעת micropenis. לפעמים בעיות אלו מופעלות על ידי סדרים הורמונליים ו / או גנטיים.

עם SizeGenetics, אתה בסופו של דבר מסוגל לשפר את גודל הפין שלך מבלי לפנות ניתוחים שעשויים להופיע להיות גם מסוכן או מייסר. התשובה שלך מה שנראה כמו מסע ארוך ומתמשך היא לבסוף כאן.

איך SizeGenetics העבודות

כלי SizeGenetics מפעיל כוח משיכה קבוע אך ללא סיכון לעזרת הפין שלך-הכל טבע היכולת לשנות ולהקים תחת השפעה פיזית. על ידי חשיפת איבר המין שלך לחץ אחיזה גמישה רגיל, תאי בתאי הפין להתחיל להתחלק ולהתרבות. זה יהיה בהחלט לשפר את מסת רקמת פין ובכך לאפשר את הפין להחזיק אפילו יותר דם ממה שהוא היה קודם לעשות.

מה המשמעות של כל זה במונחים של הדיוט? זה מרמז כי SizeGenetics עובד להגדלת ממד הפין שלך, כמו גם לחזק זקפות שלך בתהליך. כלי SizeGenetics הוקם על ידי רופא קליני נקרא ד”ר יורן Ege Siana. במקור devloped כמו גאדג’ט לסייע להתאוששות סיוע הבא surgey הפין, הכלי הזה יש בעצם מאז נעשה שימוש ביעילות להגדיל את הגודל של הבחור של ללא הליך כירורגי.

עקרון העבודה מאחורי כלי הפין זו חופפת לזו של ההליך הכירורגי אורתופדיות עכשווי. שניהם עושים שימוש במושג של מתיחה. בשנת טיפול כירורגי אורתופדים למשל, המושג הזה נעשה שימוש כדי להאריך או ליישר אצבעות רגליים ובנוסף להשתמש בו כדי לחייב את הגוף להרחיב עור רענן לכסות בעיות רקמות פן.

למה לבחור SizeGenetics?

אספקת מכשיר מדהים זה מגוון מתיחת פין של יתרונות שמכשירים אחרים לא יכולים. בניגוד אפשרויות אחרות, הוא פותח עם טכנולוגיית מד”א (דייג רב כיוונית) כדי להבטיח כי אנשים יכולים להשתמש במכשיר מאוסף של זוויות אשר שנוח לך.

לפיכך, הוא מספק מערכת נוחות מלאה המספקת לכם תוצאות מובטחות ללא תופעות או כאבים שליליים. יתר על כן, הוא נבדק מבחינה רפואית וכן זיהה כבחירה היעילה ביותר להגדלת פין. מומחים קליניים מובילים ומנתחים לייעץ המכשיר הזה לכל מי שרוצה לשפר את הגודל שלו.

שכונות רפואיות מפורסמות לגבות הכלי הזה כמערכת פין ההגדלה לא ניתוחית היעילה ביותר.

מהם היתרונות של SizeGenetics?

 • SizeGenetics הוא אלונקת פין כי מאומתת כדי לשפר את הגודל למשך כשלושה סנטימטרים. לא רק זה, האבזר נבחר גם לגבי היכולות שלה כדי לשפר את ההיקף של פין. ניצול SizeGenetics, אתה יכול למעשה לאפשר לעצמך להיות חדיר עמוק שיכול לספק לך כמו גם השותף שלך תוספת במיטה!
 • המיטה המתקפלת הפין יכול לחזק איבר המין הקשור שלך. עם זאת, אתה יכול בחוויה למעשה שיאים קיצוניים יותר.
 • SizeGenetics יכול לסייע לך עם זקפות חזקות. חוץ מזה, המתקן הוא גם מועיל בהגדלת העיתוי זקפה שלך כדי שתוכל להחזיק מעמד הרבה יותר במיטה. SizeGenetics הוכח לסייע לאלה משמעותית עם בעיות בתפקוד אונות / זיקפה. אז, זה מוכיח את האופי הצדדי של המוצר.
 • אלונקת הפין מיישמת שיטת מתיחה אשר מלבד לסייע לך להיכנס ממד, עובדת כדי ליישר פין מעוקל. אז, אלה חפשו משהו טבעי ואמין לתקן עקמת הפין שלהם, צריכים לשקול SizeGenetics בודאות!
 • SizeGenetics יכול לעזור לך להחזיר את אמון המין הקשור שלך. הפריט באמת עובד כדי להחיות את חיי המין שלך כדי לוודא שאתה יכול לבצע את אותם רגעים בלתי נשכח משגל!

כיצד להשתמש SizeGenetics?

כדי להיות מסוגל להשיג תוצאות גלוי, יש ללבוש את מאריך SizeGenetics למשך 3-5 שעות לכל הפחות בכל יום, למשך תקופה מינימלית של שישה חודשים. אתה פשוט לחבר את מכשיר הפין שלך, כמו גם לתת לו לעשות את מלאכתו. אם במקרה אתם מרגישים כואבים בשלב כלשהו, ​​ייתכן שתפסיק במשך 1-2 ימים באמצע.

שים לב שזה יכול להשיג כמו גם להרגיש בנוח ליחידים לראשונה, במיוחד לאורך 2-3 השבועות הראשונים של השימוש בו. ברי ההתארכות עלולים להיות מותאמים לפי הממד הרצוי אולם הקפיד לא להגזים זה, כפי שהוא עשוי באמת מרגיש כמו גם מוגבל וגם לא נעים.

פוקוס על המטרה שלך, כמו גם להתעכב דרך הכאבים המעטים שאתה יכול להרגיש כמו שאתה לובש את זה. השעה כבר כי אתה יכול להשתמש בכלי SizeGenetics, מהר יותר, כי אתה יכול לראות את התוצאה.

Pros

 • הגאדג’ט SizeGenetics חל 2800 גרם המתח שהינו 100% יותר מאשר כמה כלים השלמת. עם מתחים אפילו יותר יש לך את היכולת להשיג תוצאות מהר.
 • כשראיתי את זה כי המכשיר מתאים לשימוש הוא אחד בראש סדר העדיפויות העיקריות שלהם. על פי המלצות צרכן SizeGenetics הוא אחד המאריך הנוח ביותר הוא דווקא עשה שימוש.
 • רופאים, אורולוגים ורופאים שונים מאוד ממליצים SizeGenetics. הם בוחרים SizeGenetics לא רק עבור הגדלה אלא גם לטיפול בהפרעות מסוימות כמו עקמומיות המחלה פיירוני. גאדג’טים אחרים הגדלה שונה לעתים רחוקות לכלול סוג זה של תביעת ביטוח בגלל מקצוע רפואי כמעט אף פעם להציע הצעותיהם פשוט כל מוצר.
 • SizeGenetics בסביבה כבר 20 שנים! במהלך שנתי הצעצוע שלהם חווה למעשה סדרה של שדרוגים כדי להפוך אותו נוח במיוחד, כמו גם יעיל כגאדג’ט גדלה.
 • עם הרבה המלצות חיוביות כמו גם מחקרים מגבים אותו אתה בהחלט תראה תוצאות אם אתה מציב את הזמן וגם יוזמה.

חסרונות

 • SizeGenetics הוא יקר וגם משהו כי אינו מייצר immediete ותוצאות שזה אולי נראה כמו שאתה מבוזבז ההלוואה בהתחלה. עם זאת לשמור על זה כמו גם זה יהיה גדול מ לשלם עבור עצמה עם כל הפעמים מהנה תצטרך קדימה!
 • תוצאות לקחת קצת זמן, כמו גם יוזמה. טיפול כירורגי Unline תצטרך להשקיע זמן ומאמץ גדול ישר לתוך המכשיר הזה כדי לראות תוצאות. אתה יכול לראות את לוח הזמנים פרסמתי מעל לתוצאות. זה mosting צפוי לקחת הרבה שעות של שימוש עדיין זה יהיה שווה את זה בסופו של דבר.

היכן ניתן לרכוש SizeGenetics?

כדי לקבל SizeGenetics באינטרנט, יש רק לסמוך על אתר האינטרנט הרשמי של SizeGenetics. לפי זה, אתה יכול להועיל שיעורי ההיוון המושך את העין על מחיר השוק של SizeGenetics. לא רק זה, הפריט מגובה גם על ידי החזר מימד חודש להבטיח תקופה.

בנוסף, הפריט מגיע 3 חבילות שונות עבור לך לבחור את אחד כי בכוונת שיתאים לצרכים שלך וגם מתאים תוכנית ההוצאות שלך! אז, בקרו באתר האינטרנט הרשמי של SizeGenetics היום, ולקבל את המוצר שלך בכמה לחיצות פשוטות!

SizeGenetics™ Value Edition
$199.95
Retail: $274.95
Savings: $75
buy now »
SizeGenetics™ Ultimate System
$299.95
Retail: $499.95
Savings: $200
buy now »
SizeGenetics™ Comfort Package
$249.95
Retail: $399.95
Savings: $150
buy now »