Skip to main content

לקנות D-Bal – אלטרנטיבית Dianabol משפטי באוסטרליה

אודות Dianabol

Dianabol, המכונה גם Dianabol, הוא גלולות – סטרואידים דרך פה מסייע לבנות שרירים מסיבים תוך זמן קצר. המתחם הטוב ביותר הוא הסטרואידים הפופולריים ביותר בקרב מפתחי גוף. עם זאת, בניגוד תוספי בניין הגוף הכי שיש מוזרק, Dbol נלקח דרך הפה.

במשך הזמן, Dbol גדלה להיות מהימן בשוק אפילו על ידי משתמשים מנוסים. החיוב הנוסף הינו פופולרי לנכסיה בניית השריר ואת היכולת לספק אנרגיה מדהימה. אמנם יש כמה תופעות לוואי של שימוש תוספת, אלה הם זניחים וניתן להימנע על ידי לקיחת הדיאטה הנכונה. Dianabol הוא כל כך חזק ולכן אנחנו ממליצים למשתמשי סטרואידים אנבוליים מיידיים ומתקדמים.

Dbol הוא מאוד אנבוליים ולכן יש השפעה גדולה על חילוף החומרים של החלבון בגוף. התוספת מקדמת את הסינתזה של חלבונים, מה שהופך אותו קל להם להצטבר ברקמות. רוב האנשים לוקחים Dbol להגדיל המסה שלהם. בעת שימוש התוסף, ייתכן במשקל עקב מים או אובדן השומן.

מהו המינון Dianabol הכי טוב לקחת?

ישנם משתנים רבים אשר יש לקחת בחשבון כאשר מנסים להבין מה המינון של Dianabol הוא הכי טוב בשבילך. אלה (ללא סדר מסוים): היסטורית ניסיון / הסייקל שלך; משקל הגוף / הגודל שלך; המטרות שלך ואשר סטרואידים אחרים הולכים להיות במחזור (אם בכלל). T

הוא אחרון אחד הוא למעשה שם עדיף להתחיל כפי שהוא מובן מאליו שאם anabolics האחר נמצא בשימוש כי המינון שלך יצטרך להצטמצם. מסיבות אלה אני לפצל את המאמר הזה לשני חלקים, ראשית, אם אתה לוקח Dianabol ידי עצמו ושנית, אם אתה לוקח כחלק קורס עם anabolics אחר.

  • משתמשים חדשים: 15-25mg ליום במשך 4-5 שבועות.
  • משתמשים ביניים: 25-40mg ליום במשך 4-6 שבועות.
  • מתקדם: 40-80mg ליום במשך 4-8 שבועות.

כפי שהיית מצפה שמישהו ההתקדמות יותר הוא (ו גדול, כמובן) את המינון ואת אורך נדרש גם צריכה להיות מוגברת כדי להבטיח רווחים להישאר עקביים ואינם לקפוא על השמרים.

Choices Dianabol Stack

ישנן מספר אפשרויות יש לך כשמדובר ערמת Dbol עם סטרואידים אחרים. הבחירה הפופולרית ביותר היא טסטוסטרון. עם זאת, אתה יכול גם מחסנית Dianabol בבטחה עם סטרואידים אנבוליים אחרים במידה מסוימת. לדוגמה, אתה יכול מחסנית עם Deca Durabolin מאז השניים לעבוד טוב ביחד.

רוב האנשים בוחרים מחזור Dianabol בכוחות עצמה. עם זאת, התוספת יכולה להיות גם רכב על אופניו עם תרכובות אחרות כדי לשפר את הביצועים ובריאות של המשתמש. לדוגמא, ארומטאז הם ערימות חשובות מאז Dianabol הופך אסטרוגן לאורך זמן. יתר על כן, טסטוסטרון מ תרכובות אחרות יידרש מאז הגוף יפסיק לייצר את זה באופן טבעי במהלך המחזור שלך.

אודות תופעות הלוואי

ישנן כמה תופעות לוואי מאכילת Dianabol. תופעות הלוואי הן משתנות. הוא מבוסס על סובלנות הפרט. המינון ישפיע גם זה. לשם כך, להיזהר בקביעת המינון עבור צריכתו.

בדרך כלל, אנשים רבים מרגישים גינקומסטיה לגברים. ואז, חלק מהנשים להרגיש רקמת השד. ואז, הם מרגישים נפיחות ואי נוחות. אלה הם חלק מתופעות הלוואי שזה יקרה בדרך אליך. יש אנשים גם להרגיש סחרחורת, נדודי שינה, ואת כאב בטן.

אתה יכול לקנות את זה בכמה בתי מרקחת או בתי מרקחת. אפילו, אתה יכול לקבל את זה עם מרשם הרופא שלך. יש לקוות, זה יכול לעזור לך. רק למצוא את המקום הנכון עבור קנייה, כך שתוכל לקבל את המוצר הנכון. שוב פעם! אין לצרוך אותו עם כמות נוספת כי זה יהיה לא טוב בשבילך. אתה צריך לצרוך אותו על בסיס המינון.

אלטרנטיבי Dianabol משפטי באוסטרליה

 באוסטרליה, כמו ארה”ב וקנדה, שימוש בסטרואידים אנבוליים androgenic הוא מרשם בלבד. אדם המבקש להשתמש בו ללא מרשם חייב לפנות לשוק השחור או מעבדות מחתרת. חוקי Dianabol אוסטרליה לגבי סטרואידים אנבוליים אנדרוגנים הם ספציפיים למדי. שימוש ללא מרשם אינו חוקי.

הפרטים לגבי חזקה, מכירה, רכישה, יבוא או יצוא סטרואידים באוסטרליה בדרך כלל זהים בכל רחבי הארץ, אך הבדלים קלים ניתן למצוא בין השטחים.

בשנים האחרונות, בשטחים אוסטרליים רבים סיווגו סטרואידים אנבוליים אנדרוגנים כמו סמים מסוכנים 1 בתוספת. כלומר, הם נחשבים זהים סמים ברחוב נפוץ אחרים כגון הרואין או קוק. תוספת D-Bal מהווה חלופה עבור סטרואידים אנבוליים חוקיים שנקראים Dianabol Methandrostenolone). Dianabol היה אחד הסטרואידים בשימוש והפופולריים ביותר בשימוש על ידי אנשים בכל הזמנים.

מלבד העובדה שזה לא חוקי, עדיין, זה היה בשימוש על ידי רבים. זה לא רק היה קשה על הגוף האנושי, אלא גם הפיק כמה תופעות לוואי חמורות כגון כולסטרול גבוה, גינקומסטיה (ציצים זונים), כאב כבד, ולחץ דם גבוה.

מישהו שרוצה לראות שינוי גלוי סנסציוני במראה כוחם הפיזי תהיה המועמדת האידיאלית עבור תוספת D-Bal. פריט זה הוא אידיאלי לבניית מחזורי חוזק שרירים.

זה צריך להילקח בבליעה, ולכן אין מחטים או חליטות חיוניות. אין מרשם רפואי נדרש עבור צריכת D-Bal וזה יכול להישלח ברחבי העולם. זה די קל להגיע חוקי להשתמש. אין תגובות שליליות הקשורות תוספת משפטית זה.

איך זה עובד?

ישנה מדינה אנבוליים אידיאלי כי הוא הכרחי על מנת השרירים שלך כדי לממש את הפוטנציאל המקסימלי שלהם. הבעיה הייתה כי המדינה האידיאלית זו לא ניתן היה להשיג ללא סטרואידים לא חוקיים, אבל תוספי מזון מסוימים יכולים לבוא די קרוב לייצר תופעות אלה. D-BAL יכול להגדיל את החזקת החנקן ברקמת השריר. כאשר כמות החנקן ברקמות השריר שלך שומרות גדל, אתה יכול לחוות גידול בתהליך החשוב ביותר עבור סינתזת חלבון שריר צמיחה,.

סינתזת חלבון, עבור אלה מכם אשר אינם מודעים, הוא בעצם התהליך שבו תאים בודדים לבנות חלבונים, ועוד חלבון אומר שריר יותר. אז מה קורה כאשר סינתזה חלבון ולכן הוא גדל באופן דרמטי? התוצאות שלך רק יכולות להיות באותה מידה כמו דרמטיות. לא רק זה, אלא הכח שלך יכול להגדיל באופן משמעותי.

האם D-BAL מתאים לך?

אם אתם מחפשים לשים על הרבה שרירים, תוספת זו היא בחירה בסדר, אבל יש בהחלט כמה כאלה טובים בחוץ. אנו לחקור, להשתמש ולסקור מאה תוספים, ואנחנו מאוד ממליצים לך לבדוק ביקורות אלטרנטיבת הסטרואידים האחרות שלנו לפני שהחלטת ללכת עם D-BAL.

אנחנו לא ממליצים על המוצר הזה לאלה שלא מנסים לשים על שריר. במילים אחרות, זה לא רק מוצר התאוששות השריר. זהו מוצר אשר נועד לגרום לכם לצבור שריר יותר, ועל פי חלק מהמשתמשים, זה עלול להיות מסוגל לעשות בדיוק את זה. אם אתם לא מחפשים להשיג מסת שריר, לא לוקח את המוצר הזה.

מצרכים של D-Bal?

כפי שהוזכר שוב ושוב חשוב מאוד לדעת היטב את המוצר שאתה הולך לכוון לתוך הגוף שלך שהם המרכיבים הכלולים!

בהתייחסו תוסף תזונה זה נוכל לומר כל המרכיבים שלה הם באיכות הגבוהה ביותר 100% טבעיים. זהו תוסף תזונה המכיל מפרטי תרופות, עם איכות גבוהה ופוטנציאל גבוה

המרכיבים הפעילים של D-Bal הם:

  • לאוצין : לאוצין היא חומצת אמינו מאוד חזקה כי יש לו את היכולת לקדם את היצירה של חלבון חדש בגוף. זה מקדם את סינתזת חלבון, כך למקסם את צמיחת מסת שריר.
  • ואיזולויסין: חומצת אמינו נוספת פעיל מאוד למצוא במוסף D-Bal הוא ואיזולויסין. חומצת אמינו חשובה זו אחראית על שיפור מסת שריר והגברת הרמות של חנקן בגוף.
  • Terestris Tribulus: זה נחשב אחד המרכיבים החשובים ביותר עבור גוון שרירים וחיזוק ומגיע מצמח בשימוש נרחב איורוודה. מרכיב טבעי יקר זה מעודד ייצור הטסטוסטרון, מגביר כוח ואנרגיה ובעד שיפור שרירים.
  • Valine: חומצת האמינו השלישי והאחרון נפגוש ב D-Bal הוא ולין. וחומצת אמינית זו היא מאוד חשובה וזה בתורו תורם להגדלת רמות חנקן וקידום בסינתזה של חלבונים בעלי ערך כי תהיה במסת שריר בתורו להגביר עוד יותר.
  • חלבון מי גבינה: לבסוף, המרכיב האחרון אך לא פחות חשוב D-Bal הוא חלבון מי גבינה. זהו מרכיב טבעי מאוד נפוץ של גירוי שרירים, חיזוק ועצמה. זה משמש את רוב מימשה ובמיוחד על ידי אלה מכוונים לחיזוק השרירים והגדלת נפח השריר.

 

איך אני יכול להשתמש Crazy גורפת D-Bal?

 אין זריקות נדרשות וצריכה אוראלית היא כל מה שנדרש כדי שתוכל להשתמש זה תוסף טבעי ויעיל. כל בקבוק Dbal כולל סך של 90 גלולות שאמורה להיות מינון חודש אם אתה משתמש תוספת על פי הוראות היצרן.

בעיקרון, באמצעות תוספת לפי הוראות היצרן חשוב מאוד עבורכם לשמור תוצאות רצויות. זה נצפה כי מפתחי גוף רבים ממנת יתר במוסף בתחילת המחזור ולעתים קרובות בסופו של דבר גורמים לבעיות עבור עצמם.

זכור, overdosing יכול לעקור את הבעיה ובכך למנוע טעות זו ממש! התחל עם המינון המומלץ; בזמן שאתה יכול פשוט להגדיל מינונים שלך תחת פיקוחו של מומחה הכושר שלך. כאמור, בתקופה על-מחזור הציעה היא 8 שבועות, שבו אתה צריך לקחת גלולה מסוימת שלוש פעמים בכל יום. זכור, את המינון צריך להילקח גם בימים שאתה לא מתעמל.

לפי זה, אתה תהיה המאפשר תוספת לעבוד גם כאשר הגוף שלך הוא נח. חוץ מזה, במהלך ימי האימון, להבטיח פער של לפחות 30 דקות בין צריכת תוסף ואת האימון, כך שניתן לחלוטין להכין את הגוף לקראת הנסיעה קדימה!

זה תמיד רצוי לקחת הפסקה מן השימוש של תוסף אחרי חודשיים. כלומר, אתה צריך להפסיק את השימוש של Dbol לאחר תקופה על-מחזור של 8 שבועות.

האם יש תופעות לוואי הקשורות D-Bal?

המרכיב העיקרי של D-Bal הוא הגורם הטבעי. במילים אחרות, למרות שזה עשוי להיות מבוסס על סטרואידים Dianabol שהיה שורה שלמה של תופעות לוואי מגעיל הקשורים אליו, זה לא המקרה עם D-Bal המורכבת לגמרי טבעי הדבר כי אתה תהיה לגמרי בטוח .

איפה אפשר לקנות Dianabol (D-Bal המשפט סטרואידים) באוסטרליה?

רכישת התוספת שלך ממקור אמיתי תבטיח לך מוצר מקורי. אז, בוטח מהימן ורכישת ד-Bal מהאתר הרשמי של הארי מטורף.

לא רק זה, אתה יכול גם לחסוך הרבה בעת בחירה בתפזורת משוגעת על הרכישה כפי שהיא מציעה תוספים בשיעורים מאוד סבירים דרך פחותה מאשר מחירי השוק של ספקים אלה.

בנוסף, אתה יכול גם לקבל את הידות על תוספת מבלי לשלם אגורה אחת עבור אותו, של תבחר לרכוש כל שני תוספים מן בתפזורת מטורפת בעסקה אחת!

Bulking Stack
$179.99
Retail: 229.99
Savings: $50.00
buy now »
Cutting Stack
$184.99
Retail: $214.99
Savings: $30.00
buy now »
Strength Stack
$189.99
Retail: $239.99
Savings: $50.00
buy now »