Skip to main content

תוספי תזונה הרזיה – קנה Capsiplex

המונח “תוסף התזונה” מתאר קטגוריה רחבה ומגוונת של מוצרים שאתם אוכלים או שותים כדי לתמוך בריאות טובה להשלים את התזונה. תוספי מזון אינם תרופות, וגם הם צריכים להיחשב כתחליף לאוכל.

מרכיבים תזונתיים יכולים להיות אחד או שילוב של כל אחד מהבאים:

 • ויטמין
 • מינרליים
 • רב או בוטני אחרים
 • חומצת אמינו (אובניים הבניין הבודד של חלבון
 • תרכיז, המטבוליט, מרכיב, או תמצית

למרות שכמה תרכובות צמחים ומינרלים שימשו במשך מאות שנים לטיפול במצבים בריאותיים, יצרני תוספי התזונה היום אסור מבחינה חוקית לומר מוצריהם לרפא, לטפל או למנוע מחלות. מקבלי תוספת יכולים לומר בריאות תמיכת מוצריהם או לתרום לרווחתה.

זאת משום הקונגרס אינו להסדיר תוספי תזונה באותו אופן זה מסדיר רפואה. למעט מרכיבים תזונתיים חדשים, יצרני תוספי התזונה אינם צריכים להוכיח מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) כי המוצר בטוח או יעיל יוכלו למכור אותם. בנוסף, בניגוד לתרופות, אשר נדרשים לעמוד בסטנדרטים USP כדי להבטיח עקביות המוצר ברחבי יצרנים מרובים, סטנדרטים USP הם מרצון לתוספי תזונה.

תוספי מזון זמינים באופן נרחב בחנויות מזון בריאות, חנויות סמים, חנויות מכולת, מרכזי כושר מקוון והם באים בצורות רבות, כולל: 2 כמוסות חתיכה, ג’ל רך, טבליות, בקבוקי נוזלים, אבקות gummies.

תוספי תזונה: מה שאתה צריך לדעת

רוב המבוגרים בארצות הברית לקחת אחד או יותר תוספי תזונה או כל יום או מדי פעם. תוספי התזונה של היום כוללים ויטמינים, מינרלים, צמחים וכן תמציות צמחיות, חומצות אמינו, אנזימים, ומוצרים רבים אחרים. תוספי מזון מגיעים במגוון של צורות: טבליות מסורתיות, כמוסות, אבקות, כמו גם משקאות וחטיפי אנרגיה. תוספי הפופולריים כוללים ויטמינים D ו- E; מינרלים כמו סידן וברזל; צמחי מרפא כגון אכינצאה ושום; ומוצרים מיוחדים כמו גלוקוזאמין, פרוביוטיקה, דגים שמנים.

 • לייבל תוסף תזונה: כל מוצרי שכותרתו כתוסף תזונתי לשאת פאנל התוסף המפרט את תוכנו, כמות החומרים הפעילים למנה, ומרכיבים נוספים אחרים (כמו חומרי מילוי, קלסרים, וחומרי טעם).
 • אפקטיבי: אם אתה לא אוכל מגוון ומזין של מזונות, כמה תוספים עשויים לעזור לך לקבל כמות מספקת של חומרים מזינים חיוניים. עם זאת, תוספים לא יכולים לתפוס את מקומו של מגוון מזונות שחשובים תזונה בריאה.
 • בטיחות וסיכון: תוספי רבים מכילים חומרים פעילים אשר יכולות להיות השפעות חזקות בגוף. תמיד להיות ערניים לאפשרות של תופעות לוואי בלתי צפויות, במיוחד כאשר לוקחים מוצר חדש.
 • איכות: תוספי מזון הם מוצרים מורכבים. ה- FDA ביסס שיטות ייצור טוב (GMPs) לתוספי תזונה כדי להבטיח את זהותם, טוהר, כוח, והרכב.
 • תקנה פדרלית של תוספי מזון: תוספי מזון הם מוצרים שנועדו להשלים את הדיאטה. הם לא סמים, ולכן, הם לא נועדו לטפל, לאבחן, למתן, למנוע, או לרפא מחלות. ה- FDA היא הסוכנות הפדרלית מפקחת הוא תוספי תזונה ותרופות.

Capsiplex – תוספי תזונה הרזיה

Capsiplex הוא פריט ניהול משקל חדש שקיים על פשוט מאוד, כמו גם קל מאוד לגלוש באתר אינטרנט. המוצר, אשר מיוצר על ידי חברת בריאות המתקדמת, ידוע גם בשם “לוח התכנית צ’ילי דיאט” וכן שירותי התפיסה כי פלפלים חמים יכולים לסייע בשיפור קצב חילוף החומרים וכתוצאה מכך נמס שומן ביעילות רבה יותר.

למרות שזה כבר ידוע כל זמן כי פלפלים צ’ילי יכולים להעלות את תהליך חילוף החומרים, אחד בוודאי צריך לצרוך אותם בכמויות גדולות כדי לקבל יתרונות כלשהם. הרעיון מאחורי Capsiplex, כמוסבר באתר האינטרנט, היא שהפריט יש השפעה זהה, אולם מאז הוא עשוי להיות נסבל במעיים, לא תיצור אי נוחות במערכת העיכול.

אתר הפריט וכולל קטע שאלה מעשי נפוץ וגם חסויות צרכן רבות, אם כי מספר סכומי הפחתה במשקל המופיעים ברשימה הנו על הכמויות מומלצות מבחינה הרפואית (כמו £ 5 למשל 4 ימים). בין הסעיפים הרבה יותר טוב על מחקרים מדעיים מידע באתר מתבצעת על הפינה, במהותה פלפלת, אשר חשף אותו כדי להצליח בהגדלת כוח, שיפור קלוריות loss– במיוחד ברחבי workout– וגם הפחתת מסת הגוף וגם שומן הגוף .

בדיוק איך פונקציות Capsiplex

לכל היותר הסטנדרטי שלה, Capsiplex יש Capsaicinoids, אשר הם קבוצה של תרכובות ליצור את החמה המוקם פלפלים חמים. כאשר נצרך, Capsaicinoids עשוי לעזור לתת מגוון רחב של יתרונות שריפת שומן, המורכבת לחיזוק חילוף חומרים לפני, במהלך, ואחרי אימון, מזעור רעב, כמו גם צמצום מסת גוף וגם שומן.

למעשה, על פי אתר האינטרנט של המוצר, כל החומרים הפעילים הטבעיים של Capsiplex כגון פלפלת סרה, קפאין, Piperine (חלץ פלפל שחור), כמו גם ניאצין, בעצם הוכח לעזור לאנשים לשפוך 3 פעמים הרבה יותר קלוריות לפני התרגיל, 3% יותר קלוריות במהלך האימון, ואת הקלוריות המיותרות 12 פעמים עד 1 hr לאחר האימון. באופן כללי, זה הוביל אנשים בוערים במצטבר 278 אפילו יותר קלוריות, המסתכם עד 1 המבורגר, 1 חתיכת פיצה גבינה, או 2 עוגיות שוקולד צ’יפס.

כדי להשיג זאת, Capsiplex מוכרז להכיל נוסחא בשיתוף פעולה יעילה של חומרים בלתי פעיל סימן מסחרי וכן בשכבות, כגון ליבה אינרטי וגם ליבה חיצונית לא מעצבנת, על מנת להציע לכם את מירב היתרונות של Capsaicinoids. עם זאת, ציפויים אלו גם לוודא כי Capsiplex עובר הבטן שלך וגם משיק את המהות לתוך המעיים כדי להקטין כל סוג של עצבנות אוראלית או קיבה.

למרות וזרזת את חילוף החומרים שלכם, כמו גם בסיוע לך להינמס קלוריות נוספות, Capsiplex תוכרז מרכיב תזונתי ללא סיכון ויעיל שיכול לסייע לקיים וניהול המשקל שלך.

רכיבי Capsiplex

 • הסר פלפלת ; זוהי תחנת כוח של הנוסחה. מהות פלפלת מוריד רעבה, עלול להגביר את קצב חילוף חומרים, שימוש קלוריות, מפחית מסת גוף כמו גם עלול להפחית שומן בגוף.
 • רמות גבוהות של קפאין ; למעשה כללנו זו ביכולתה לשפר נח ההוצאה האנרגטית, תוך שיפור ליפוליזה וגם חמצון שומן. זהו גם מסוגלים להגביר הכח, ביצועים והריכוז שלך.
 • piperine ; Piperine מגביר את המידה שבה חומרים מזינים נספגים. הוא עושה זאת על ידי מניעת אנזימים מסוימים אחראים לחילוף חומרים וגם שימוש בחומרים תזונתיים, אשר בתורו הופך את הנוסחא הרבה יותר חזק.
 • ניאצין ; ניאצין שהוא שם נוסף ל- B3 ויטמין, מסייעת בהשקת האנרגיה מפחמימות, חלבונים וגם שומנים, מה שהופך את הגוף להשתמש בהם הרבה יותר יעיל. ניאצין גם מתפקד להפחית את מידת השומן בזרם הדם.

אילו עסקים מפגרים Capsiplex?

Capsiplex וגם הוא פריט מחברה בשם באואר תזונה המבוססת על חזון מספקת ללקוחותיה את המוצרים התזונתיים והבריאותיים ואיכות חיים המשובחים המוצעים בשוק. האתר הרשמי של החברה טוען כל מיני דברים טובים לגבי עצמו עדיין לא היינו יכול לסייע עדיין רואים את ההיסטוריה של המתקן לא סופקה.

אנחנו לא יכולים למצוא כל סוג של מידע על היום החברה הוצגה או מי התחיל את זה בדיוק. באואר תזונה טוענת שיש מגוון של מומחים בתחומי תזונה, בריאות וכושר, כמו גם בריאות ואיכות חיים בשיתוף פעולה כדי לפתח את הטבליות השונות כדי להיות משווק. עם זאת אין שם לגבי מקצוע שנקרא אלה הוצע.

זו מציעה את התפיסה כי באואר התזונה לוקחת אותנו נתון. אנחנו לא מבינים באמת אם זה המקרה עדיין אנחנו בהחלט לשים את הזמן כדי להעיף מבט המרכיבים ולגלות מה צרכנים שונים אחרים אומרים.

מה הופך הפתרון של Capsiplex לכן יוניק?

עטורת הפרסים Capsiplex מיוצר תוך שימוש ™ OmniBead, טכנולוגיה מודרנית אנקפסולציה beadlet המספק את הכוח התרמוגני של פלפלים אדומים חריפים ללא סככה. ניסוח בלעדי, Capsiplex מתמצת מרוכז מאוד, כמו גם תמצית פלפלת טבעית וחמה מאוד להציע מעלות אמינות מאוד של capsaicinoids האנרגטי ללא דלקת הפה וקיבה של פלפלים חמים אדומים לא בטוחים.

כיצד להשתמש Capsiplex

Capsiplex הוא תוספת מזון יומית פתחה להילקח בתמהיל עם פעילות גופנית סדירה לבין משטר תזונה בריא ומאוזן עבור אלה במטרה לרדת במשקל. Capsiplex הוא עשוי תערובת קניינית של מרכיבים פעילים כולל הסרה פלפלת, אשר דווח כי למגורים או מסחריים התרמוגני שעשויים לסייע להגביר מטבוליזם לפני, לאורך וגם לאחר פעילות גופנית עבור אלה במטרה לשפר סיבולת כמו גם יעילות.

קח כתוספת מזון (עבור מבוגרים), 1 גלולה עם מים 30-60 דקות לפני תחילת תרגיל בימי אימון, על-עבודה הלא החוצה ימים 1 כמוסה עם מים לפני ארוחת בוקר. אל תיקח בעבר הולך לישון.

כמה מהר יכול Capsiplex עבודה?

Capsiplex עובד כל הזמן כך שאין הגבלה על כמות קלוריות אחד הפסדים כל יום אחד כולל מחמם שומן זה רגילות. יחד עם אימון נאות לצרף את התוצאות, תוספת במשקל זה בהחלט לסיים כל מיני בעיות השמנה לכולם, בהתאם האימון כמו גם תזונה מנוצלת כדי להגביר את השפעות ירידה במשקל של גלולת slendering פלא זו.

זהירות מונעת & תופעות לוואי אפשריות!

למרות למדי ללא סיכון, Capsiplex פלוס לא נוצר עם הנקבות בהריון בראש. זה לא יהיה הצעה מצוינת לקחת את זה אם אתה נושא ילד. בנוסף אנשים כבר להסתמך על כל תרופה אחרת צריכים תחילה להתייעץ עם רופא לפני שתנסה את זה. יש להרחיק את הצעירים.

אחת מתופעות הלוואי הנפוצות ביותר שאתה יכול לצפות מן תוספת זו היא החרדה כמו גם העצבנות הנובעת תוכן אינטרנט קפאין. לקוחות אחרים התלוננו על כאבי בטן כמו גם בחילה. תוספת זו היא בהחלט למעט אנשים עדינים.

האם Capsiplex פונקציה באמת?

אז, מה הן המילים האחרונות שלי על ביקורות Capsiplex? ובכן, האמת שאני הכי אוהב סביב Capsiplex היא שהיא מורכבת מרכיבים טבעיים פעילים קבלה אחיזה של הערכות לקוח חיוביות שונות וכן בתגובות.

אם אתם מתכוונים לשנות את הגוף ואת החיים שלך, אני מציע בחירת תוסף זה שיש מרכיבים מדעיים מגובה במחקר. המוצר מכיל 4 מרכיבי כיתת תרופות, אשר למעשה הוכחו להצית שריפת שומן וכן תהליך חילוף חומרים וגברת סיוע.

דיאטה כמו גם שומרי משקל משתף את סיפורי ההצלחה שלהם לגבי רואים התוצאות הטובות ביותר וגם אין פטפוט לגבי סוג כלשהו של השפעות שליליות של הלוח הזה.

איפה ניתן לרכוש תוספות טבעיות Capsiplex עבור הרזיה?

אין פשוט לבהות בצג וגם לשאול את עצמך עד כמה זה היה בהחלט מרגיש להיות חיובי שמלה מינית או מכנסיים מוגבלים בערב עם חברים!

בקרו באתר שלהם כדי להזמין את המוצר כרגע וגם להתחיל את המסע הקל והיעיל ביותר לגוף כמו גם רזה כמו הרבה יותר פעיל! היה זהיר של טבליות שאיפות מזויפות, להורות Capsiplex מאתר האינטרנט הראשי רק כדי לקבל פריט אמיתי.

Tags: , , , ,